Kartal, İstanbul Türkiye

HAKKIMIZDA
TURANALP, 4 kaliteli markası ve profesyonel çalışanları ile müşterilerine üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı ile hizmet vermektedir.

İnşaat, lojistik, otomotiv, mimarlık, atık yönetimi ve mühendislik olmak üzere altı sektörde faaliyet gösteren Turanalp ayrıca, mevcut hizmet verdiği sektörlerin yanı sıra diğer sektörlerde de alanındaki yeni yatırımlarıyla büyümesini sürdürmektedir.

Turanalp, hizmet verdiği tüm sektörlerde güvenirliği, müşterilerine gösterdiği özenli ve kaliteli hizmet anlayışıyla bütün faaliyet alanlarında pazar lideri olmayı esas almaktadır.

Turanalp'ın dünyadaki teknolojik gelişme ve yenilikleri yakından takip ederek, Kendi bünyesinde bulunan şirketleri Yurtiçi ve Yurtdışındaki tüm pazarlarda hizmet anlayışını eş zamanda sunabilmesi ve bu konuda öncülük yapması, ulaştığı lider konumun bir diğer temel nedenini oluşturmaktadır.Turanalp'ın ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı yer almaktadır.