Hakkımızda

HAKKIMIZDA

TURANALP, 4 kaliteli markası ve profesyonel çalışanları ile müşterilerine üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı ile hizmet vermektedir.

İnşaat, lojistik, otomotiv, mimarlık, atık yönetimi ve mühendislik olmak üzere altı sektörde faaliyet gösteren Turanalp ayrıca, mevcut hizmet verdiği sektörlerin yanı sıra diğer sektörlerde de alanındaki yeni yatırımlarıyla büyümesini sürdürmektedir.

Turanalp, hizmet verdiği tüm sektörlerde güvenirliği, müşterilerine gösterdiği özenli ve kaliteli hizmet anlayışıyla bütün faaliyet alanlarında pazar lideri olmayı esas almaktadır.

Turanalp'ın dünyadaki teknolojik gelişme ve yenilikleri yakından takip ederek, Kendi bünyesinde bulunan şirketleri Yurtiçi ve Yurtdışındaki tüm pazarlarda hizmet anlayışını eş zamanda sunabilmesi ve bu konuda öncülük yapması, ulaştığı lider konumun bir diğer temel nedenini oluşturmaktadır.Turanalp'ın ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı yer almaktadır.

 

VİZYONUMUZ 

Turanalp olarak vizyonumuz müşteri odaklı bir yaklaşımla Türkiye'de ve hizmet verdiğimiz tüm ülkelerde 'lider grup' konumuna erişmektir. Turanalp Grubu şirketleri birlik ve bütünlük, anlayış, mükemmellik, sorumluluk, yaratıcılık gibi unsurları temel alan birtakım değerleri kuruluşundan beri esas almaktadır. Bu değerler tüm grup şirketlerinde alınan her iş kararına rehberlik etmektedir.

 

MİSYONUMUZ

Turanalp kuruluşu hizmet vermekte olduğunu tüm sektörlerde ilkelerine önem veren , yasalara ve ticari ahlaklara bağlı kalan, müşteri memnuniyetine kalitesinden ödün vermeden dürüst, guvenilir, anlayışlı ve hızlı çözümler üreten ve bu tutumuyla en üst kalitede hizmet vermeyi amaçlayan ve aynı zamanda modern dünyanın yeniliklerini yakından takip edip teknolojiyi en verimli şekilde kullanmaktadır.