Hakkımızda - Turanalp
img

Hakkımızda

img

Tarihçemiz

Turanalp Group olarak misyonumuzu ve vizyonumuzu gerçekleştirirken bize yol gösteren değerlerimiz sayesinde markamızı geleceğe taşırken yeni nesilin bize getirdiği çağdaş teknoloji ve çözümlerle markamızı zenginleştirirek müşterilerimize ihtiyacı olan en kaliteli hizmeti sunuyoruz.

2008’den günümüze sağlam adımlarla ilerlerken kocaman bir aile olduk!

2015
Turanalp A.Ş. olarak çıktığımız bu yolda ticarete Kocaeli, Türkiye’de inşaat sektörü ile giriş yaptık.

2017
Yeniliklere verdiğimiz önem ve her geçen gün gelişen hizmet anlayışımız sayesinde lojistik sektöründe dünyaya açıldık, ilk durağımız “France Transit” ile Romanya oldu.

2018
Fransa başta olmak üzere Avrupa’nın birçok ülkesinde hizmet vermeye başladık.

2020
Avrupa’daki yatırımlarımız devam ederken, Çek Cumhuriyeti’nde kurduğumuz Çekya Turanalp SRO ve Ari Simurg ile yeni lojistik yatırımlara adım attık.

2021
İçecek sektöründe “Bi Can” ve oyuncak sektöründe “ChiyaLisk” markalarımızı da bünyemize ekleyerek 8 markaya ev sahipliği yapan kocaman grup olduk.

2022
Geçmişten bugüne yolumuza devam ederken sosyal sorumluluk projeleri ile toplumumuza destek olmayı da amaçladık ve bu bağlamda ChiyaLisk markamızın desteği sayesinde “Mutluluk Taşıyoruz!” ismi ile Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu’daki çocuklarımıza oyuncak desteği sağlıyoruz.

Hizmet verdiğimiz tüm sektörlerde güvenirliğimiz, müşterilerimize gösterdiğimiz özenli ve kaliteli hizmet anlayışımızla, bütün faaliyet alanlarında pazar lideri olmayı esas alan misyonumuz ve “müşteri odaklı yaklaşım” vizyonumuz sayesinde gelişip büyüyerek Turanalp Group olarak ticarette gün geçtikçe adımızı ilk sıralara taşımaya hedefliyoruz.

Değişime, yeniliğe ve gelişime açığız.

Turanalp, hizmet verdiği tüm sektörlerde güvenirliği, müşterilerine gösterdiği özenli ve kaliteli hizmet anlayışıyla bütün faaliyet alanlarında pazar lideri olmayı esas almaktadır.

Turanalp'ın dünyadaki teknolojik gelişme ve yenilikleri yakından takip ederek, Kendi bünyesinde bulunan şirketleri Yurtiçi ve Yurtdışındaki tüm pazarlarda hizmet anlayışını eş zamanda sunabilmesi ve bu konuda öncülük yapması, ulaştığı lider konumun bir diğer temel nedenini oluşturmaktadır.Turanalp'ın ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı yer almaktadır.

Gelecek Bizimle